Bodystyling

Už jste slyšeli o cvičení jménem  Bodystyling? Efektivně a rovnoměrně pomáhá formovat a výrazně zpevňovat vaši postavu. Celkový trénink plně zapojuje svaly celého těla. Pokud ale chcete, můžete si vybrat jen některé cviky a zaměřit se pouze na problémové partie, jako jsou nejčastěji stehna, hýždě a břišní svaly. Doporučuje se ale zapojit celé tělo. Je třeba zpevnit bedra či mezilopatkové svaly kvůli bolestem zad. Zpevnit je třeba všechny svaly a celé tělo. Pak to vypadá výborně jako celek. Také se zlepší rovnováha.

 

Co je Bodystyling a jak se cvičí?

Bodystyling je vlastně kombinací klasických prvků z aerobiku, kterými se tělo zahřeje na začátku tréninku, ale průběžně se zahřívá celé tělo i během celého posilování. Tempo je rychlejší a střídá se podle procvičované svalové skupiny. Periodicky se střídají svaly horních a dolních končetin tak, aby bylo tělo rovnoměrně procvičováno a také nedošlo k jejich přetížení.

Bodystyling je cvičení, kterým se jednak zpevňuje a formuje celé tělo, ale tělo je také dostatečné posíleno. U cvičení se výborně odreagujete. 

 

Pro koho je Bodystyling vhodný?

Bodystyling je vhodný pro každého, kdo se rozhodl zpevnit tělo, zlepšit problémové partie a zvýšit kondici. Pokud chcete zhubnout, doporučujeme ještě propojit s jinou sportovní aktivitou jako je třeba běh nebo jízda na kole. Ale i touto formou cvičení určitě zhubnete, pokud současně podpoříte cvičení úpravou jídelníčku.

 

REZERVACE NUTNÁ