MASÁŽE A TERAPIE

ZUZKA HUDECOVÁ

CENÍK JE PRO VŠE STEJNÝ (ceny jsou uvedené bez akčních slev)
60 min
770 Kč
90 min
1 155 Kč
120 min
1 540 Kč 
150 min
1 925 Kč
180 min
2 310 Kč
HLOUBKOVÁ
Při této masáži následuje růst svalů. Přítlaky jsou hluboké a intenzívní. Dochází k hlubokému uvolnění.
 
HORKÉ LÁVOVÉ KAMENY
Luxusní masáž. Díky teplu povolí sval i mysl. Rozproudí se energie i krev se živinami. Uklidní se bolestivá místa v těle.
 
LYMFA
Masážní technika doteků na rozproudění lymfatického toku. Tato masáž odvádí škodlivé látky z tkání zpět k srdci. Je to detoxikace i relaxace. Vhodná doba - jaro, podzim.
 
HAVAJSKÁ
královská masáž. Hodně se v ní používá předloktí a tím se stimuluje větší množství nervových zakončení. Jde velice o komplexní masáž.
 
TĚHOTENSKÁ MASÁŽ
laskavá a jemná masáž pro ženy v požehnaném stavu.
 
ZVUKOVÁ LADIČKOVÁ KOUPEL
Zvuková ladičková koupel se vykonává s terapeutickými ladičkami, které mají stanovenou frekvenci. V tomto případě je léčivá frekvence přenášená díky vodivosti těla okamžitě do každé jeho buňky. Ve vybrané frekvenci vibruje tělo, mysl i emoce. Jak víme, emoce mají na náš zdravotní stav ten největší dopad. Ladičky, které používám jsou skvělé - při padání vlasů, na vyhlazení vrásek, při ekzémech, akné, na posílení kostí, kloubů - aktivují v kloubech matrici na obnovení kolagenu. I na obnovu sexuality. Vylaďují energetický systém člověka, vyživují tkanivo, vyrovnávají menstruační cyklus. Zmírňují klimakterické projevy. Jsou výborní pomocníci při nastavení rovnováhy při úzkosti, stresu, nervozitě, ADHD, roztroušené skleróze. Ladičky nám zprostředkují cestu do našeho vlastního ticha - místo seberegenerace.
 
HARMONIZACE ČAKER
Čakry jsou energetická centra v těle. Tyto energetické víry jsou přímo spojené s endokrinními žlázami, které produkují hormony. Jejich harmonizace ovlivňuje stav těla, emocí, myšlenek i sílu ducha. Já na harmonizaci používám dotyk, dech, zvuk, hudbu, vizualizaci, vůní. Je to pokaždé jiné, podle potřeby klienta. Pro víc informací, mě kontaktuje a ráda zodpovím vše potřebné.
 
TERAPIE
Cesta k nalezení příčin našich problémů
 

Můj životní příběh mě zanesl ke kořenům mých trápení. Jinak to ani nešlo.. Když jsem se nedotkla kořenů - problémy, situace, emoce se mi stále opakovaly a já se točila v začarovaném kruhu. (Známe všichni) Prošla jsem pod rukama mnoha terapeutů, šamanů, psychologů a z mnohých učení jsem si vybrala to co mi funguje. Dnes díky své zkušenosti pomáhám a inspiruji lidí na jejich vlastní cestě k "pravdivému vnitřnímu klidu". Pro víc informací mě kontaktujte. Masáž jsem měla ráda už jako malá holka. Ráda jsem je dávala i přijímala. Některé věci se nemění. Rozvíjejí se... Tak jako má láska k tělu i k duchu. Můj první oficiální počin jsem udělala v roce 2009 - výcvikem sportovo-zdravotních masáží REFIT. Pokračovala jsem dál: hloubková fyzio masáž, horké lávové kameny, havai, havai s lávovými kameny, těhotenská masáž, masáž miminek. Lymfa, reflexní masáž chodidel dle manželov Parakyovích. Reiki l. ll. Karuna - Ki Učení Já Jsem Grál posvátného ženství l. ll. Posvátná sexualita Cesta bílého hada l. ll. Živé vize DNA - aktivace 12 čakrového systému Mnoho let jsem se věnovala józe. Poslední 2 roky se mojí vášní stává ženské tao a čchi-kung. ....a jedu dál To vše a ještě mnohem víc mě inspiruje na mojí rozvíjející se cestě doteku. Těším se na Vás Zuzana Sariteiya

 

KONTAKT

723 273 847

 

zuzana.hudec@seznam.cz

Zuzka Hudecová

 

 

Platba pouze v hotovosti.