Náš tým

Osobní trenér Jitka

Jitka Čtvrtečková

Osobní trenér a instruktor fitness
Zdravotní cvičení – zajistíme tím odstranění bolestí pohybového aparátu, vzpřímené držení těla, posílení pánevního dna a ploché břicho. Kondiční cvičení – docílíme tím tvarovaného těla bez ztráty svalové hmoty případě s přírůstkem svalové hmoty. Poradenství v oblasti výživy, Kruhové a kardio tréninky – vhodné pro redukci váhy a podkožního tuku, zlepšení kondice.
Osobní trenér Lucka

Lucie Lovíšková

Osobní trenér CORE a instruktorka skupinových lekcí
Vraťme se ke své přirozenosti a poznejme, co naše tělo skutečně potřebuje. Vyberte si to, co je pro vás nejlepší! Žijeme tak, abychom se cítili co nejlépe? Posilování s vlastní vahou Vám nabízí : zbavit se bolesti zad, zpevnit především břišní svalstvo a celé tělo. Cvičení je zaměřeno na hlubokou stabilizaci páteře a celý střed těla CORE. Detailně se zabývám dobře provedeným cvičením a strečinkem, které přispívá k většímu rozsahu pohybu, snižuje riziko svalového poranění a vyrovnává svalové dysbalance. Mojí pomoc můžete využít i prostřednictvím pravidelného tréninku nebo sestavením výživového plánu. Těším se na všechny, kteří doopravdy chtějí víc, než hezkou postavu a rozhodnou se dělat věci pro sebe! Nejdůležitější součástí cvičení by měl být pocit, že Vás to prostě baví!

Barbora Holá

Osobní trenér
Sport mě doprovází od dětství. 11 let jsem se věnovala sportovnímu aerobiku,kde jsem získala mnoho úspěchů. Naučil mě disciplíně. Utvrdila jsem se v tom, že buď budu makat pro to,co chci a nebo na to mohu zapomenout. Od roku 2017 jsem se začala věnovat fitness pouze jako svému dalšímu koníčku. Nyní je fitness mým životním stylem a věnuji se mu naplno. Specializuji se na redukci váhy, tvarování postavy, odstranění svalových dysbalancí, odstranění bolesti zad, zlepšení fyzické kondice. Jsem tu, abych dál předala užitečné rady a zkušenosti do tréninku. Přátelský přístup, motivace a dobrá nálada - to je základ. Budeme v tom spolu.
Osobní trenér Milan Teringa

Milan Teringa

Osobní trenér, osobní trenér BOXU
Boxu se věnuji již více než 10 let. Moje začátky probíhaly v BC Olympia Neratovice pod vedením Radima Mlejnka.Působím jako trenér v SK Boxing Neratovice již 3. rokem.
Tomáš Lukáš - osobní trenér

Tomáš Lukáš

Průvodce změnou těla a mysli
Věnuje posilování již od roku 2008. Od roku 2017 působí v několika fitness centrech po Praze, od roku 2020 také nově u nás ve fitness TOPAZ, kde probíhají osobní lekce, konzultace a jeho oblíbené kurzy. Specializuje se na posilování s důrazem na správnou techniku cvičení bez rizika zranění, odstraňování svalových dysbalancí (nerovnost těla), pomáhá klientům objevovat vnitřní motivaci, sílu, vitalitu, kondici a celkově zdravější životní styl. Od roku 2010 se zajímá o osobní rozvoj, pravidelně jezdí na semináře a předává své zkušenosti i v této oblasti.
Miroslav Pavolka

Mgr. Miroslav Pavolka

Kouč osobního rozvoje
Pracujete na sobě rádi? Nejen ve fitku, ale i v osobním a profesním životě? Chcete být spokojení, úspěšní, dosahovat osobních cílů? Sport je jedna z cest, jak na sobě pracovat, naučit se důslednosti, posouvat své limity, překračovat vlastní stín. Můžete toho ale zvládnout mnohem víc. Sport už vás něco naučil a my na to pomocí koučování můžeme navázat. Možná už jste slyšeli, že „všechno začíná v naší hlavě“. Právě tam začneme i my. Budeme mluvit o vašich cílech, tématech a přáních a společně budeme pracovat na tom, jak jich dosahovat. Ať už se týkají sportovních výkonů, pracovního nebo osobního života. Koučování totiž právě ve sportu vzniklo, ale rozšířilo se i do manažerského a běžného života. I já vám jako výkonově orientovaný kouč můžu pomoct nejen k lepším sportovním, ale i ke změně životního stylu nebo profesním a osobním posunům. Rád vyslechnu i vás a propojíme své síly. Těším se na Vás.