Náš tým

Osobní trenér Jitka

Jitka Čtvrtečková

Osobní trenérka a instruktorka zdravého pohybu
Život mě provedl od fitness až ke zdravotnímu cvičení. Od roku 2008 sbírám zkušenosti s klienty, prošla mi pod rukama spousta různých těl a nyní můžu s jistotou říci, že mě naplňuje „skládat“ těla do funkčního nastavení. Ráda Vás provedu správnými pohybovými návyky, které zajistí bezbolestný pohyb a funkčnost vašeho těla, až do vysokého věku. Zdraví je jedna z nejdůležitějších hodnot v našem životě. Pojďme se o sebe více starat.

Milan Teringa

Osobní trenér, osobní trenér BOXU
Individuální trénink, redukce tuku, nabírání svalové hmoty, zlepšení fyzické a psychické kondice, posilování s vlastní váhou, cvičení CORE, posilování na strojích. Sportu a boxu se věnuji už od svých 14 let a jako trenér působím v SK Boxing Neratovice již 8 let. V dětství jsem vyzkoušel mnoho sportovních aktivit, ale nic mě nenadchlo natolik jako odvětví fitness a boxu u kterého jsem až do dnes. Budu se snažit, aby tě trénink semnou bavil, motivoval a posouval tě k lepším výsledkům.

Lucie Lovíšková

Osobní trenér a instruktorka
Vedu skupinové i osobní lekce posilování s vlastní vahou a balančními pomůckami. Cvičení nabízí hlubokou stabilizaci páteře, zpevní především břišní svalstvo a celý střed těla - CORE. Detailně se zabývám dobře provedeným cvičením, strečinkem a vědomým dýcháním, které přispívá  k většímu rozsahu pohybu, snižuje riziko svalového poranění a vyrovnává svalové dysbalance. Věnuji se nácviku přirozené chůze a dobré rovnováhy - zdravé chodidlo. Mojí pomoc můžete využít i pro sestavení jídelníčku na míru. Vraťme se ke své přirozenosti a poznejme, co naše tělo skutečně potřebuje. Vyberte si to, co je pro vás nejlepší! Žijeme tak, abychom se cítili co nejlépe! Těším se na všechny, kteří doopravdy chtějí víc, než hezkou postavu a rozhodnou se dělat věci pro sebe! Nejdůležitější součástí cvičení by měl být pocit, že vás to prostě baví! S láskou a podporou vás povedu k tomu, aby váš nový životní styl byl radostí. pohybu, snižuje riziko svalového poranění a vyrovnává svalové dysbalance. Mojí pomoc můžete využít i prostřednictvím pravidelného tréninku nebo sestavením výživového plánu. Těším se na všechny, kteří doopravdy chtějí víc, než hezkou postavu a rozhodnou se dělat věci pro sebe! Nejdůležitější součástí cvičení by měl být pocit, že Vás to prostě baví!

Barbora Holá

Osobní fitness trenér
Sport mě doprovází od dětství. 11 let jsem se věnovala sportovnímu aerobiku,kde jsem získala mnoho úspěchů. Naučil mě disciplíně. Utvrdila jsem se v tom, že buď budu makat pro to,co chci a nebo na to mohu zapomenout. Od roku 2017 jsem se začala věnovat fitness pouze jako svému dalšímu koníčku. Nyní je fitness mým životním stylem a věnuji se mu naplno. Specializuji se na redukci váhy, tvarování postavy, odstranění svalových dysbalancí, odstranění bolesti zad, zlepšení fyzické kondice. Jsem tu, abych dál předala užitečné rady a zkušenosti do tréninku. Přátelský přístup, motivace a dobrá nálada - to je základ. Budeme v tom spolu.
Dominika

Dominika Malátová

Osobní trenér a instruktor
Spolu budeme na lekcích makat na základech komplexních cviků jako je např. mrtvý tah, dřepy, shyby atd., ale i se posouvat a motivovat k větším váhám a lepším výkonům. Nezůstane ale jen u toho! Trénink si budeme mixovat s intervalovým cvičením (HIIT), posílením středu těla, kondicí, Crossfitovým cvičením, posilováním určitých částí těla a další... Jedná se o formu intenzivnějšího cvičení s olympijskou osou, činkami, kettlebelly, medicinbally, lodním lanem a další.

Dominik Šruma

Osobní trenér, poradce pro výživu dětí ve věku 1-3 roky, výživa matky v těhotenství a při kojení
Cvičení s vlastní vahou i silovým tréninkům se věnuji již více než 5 let. Mým cílem je člověka naučit správně a efektivně cvičit a předat mu vše co vím z oblasti fitness. Pokud na sobě chceš začít pracovat a posunout se tak dál, pojďme udělat první krok.
Týna Nouzová

Kristýna Nouzová

Osobní trenér,
Do fitness světa jsem se dostala díky přípravě na fyzické testy na střední školu. Do fitka jsem tedy poprvé přišla ve svých čtrnácti letech. Začalo mě to neskutečně naplňovat a posouvat dopředu jak po fyzické tak i psychické stránce. Dnes už je to část mého života. Kromě posilování se věnuji už několik let jezdectví a od roku 2021 i závodně běhání. Je pro mě důležité “nezamrznout” a stále naplňovat své cíle a sny. Jestli máš i ty nějaký cíl, tak ti pomůžu v tvé cestě k němu, ať už je to zlepšení fyzické kondice, redukce váhy, nárůst svalové hmoty a nebo se chceš jen cítit líp. Cíle a sny jsou od toho, aby se plnily. Tak i ty si splň ten svůj.