Náš tým

Osobní trenér Jitka

Jitka Čtvrtečková

Osobní trenér a instruktor fitness
Zdravotní cvičení – zajistíme tím odstranění bolestí pohybového aparátu, vzpřímené držení těla, posílení pánevního dna a ploché břicho. Kondiční cvičení – docílíme tím tvarovaného těla bez ztráty svalové hmoty případě s přírůstkem svalové hmoty. Poradenství v oblasti výživy, Kruhové a kardio tréninky – vhodné pro redukci váhy a podkožního tuku, zlepšení kondice.
Osobní trenér Lucka

Lucie Lovíšková

Osobní trenér CORE a instruktorka skupinových lekcí
Vraťme se ke své přirozenosti a poznejme, co naše tělo skutečně potřebuje. Vyberte si to, co je pro vás nejlepší! Žijeme tak, abychom se cítili co nejlépe? Posilování s vlastní vahou Vám nabízí : zbavit se bolesti zad, zpevnit především břišní svalstvo a celé tělo. Cvičení je zaměřeno na hlubokou stabilizaci páteře a celý střed těla CORE. Detailně se zabývám dobře provedeným cvičením a strečinkem, které přispívá k většímu rozsahu pohybu, snižuje riziko svalového poranění a vyrovnává svalové dysbalance. Mojí pomoc můžete využít i prostřednictvím pravidelného tréninku nebo sestavením výživového plánu. Těším se na všechny, kteří doopravdy chtějí víc, než hezkou postavu a rozhodnou se dělat věci pro sebe! Nejdůležitější součástí cvičení by měl být pocit, že Vás to prostě baví!

Barbora Holá

Osobní trenér
Sport mě doprovází od dětství. 11 let jsem se věnovala sportovnímu aerobiku,kde jsem získala mnoho úspěchů. Naučil mě disciplíně. Utvrdila jsem se v tom, že buď budu makat pro to,co chci a nebo na to mohu zapomenout. Od roku 2017 jsem se začala věnovat fitness pouze jako svému dalšímu koníčku. Nyní je fitness mým životním stylem a věnuji se mu naplno. Specializuji se na redukci váhy, tvarování postavy, odstranění svalových dysbalancí, odstranění bolesti zad, zlepšení fyzické kondice. Jsem tu, abych dál předala užitečné rady a zkušenosti do tréninku. Přátelský přístup, motivace a dobrá nálada - to je základ. Budeme v tom spolu.
Osobní trenér Milan Teringa

Milan Teringa

Osobní trenér, osobní trenér BOXU
Boxu se věnuji již více než 10 let. Moje začátky probíhaly v BC Olympia Neratovice pod vedením Radima Mlejnka.Působím jako trenér v SK Boxing Neratovice již 3. rokem.

Dominik Šruma

Osobní trenér
Cvičení s vlastní vahou i silovým tréninkům se věnuji již více než 5 let. Mým cílem je člověka naučit správně a efektivně cvičit a předat mu vše co vím z oblasti fitness. Pokud na sobě chceš začít pracovat a posunout se tak dál, pojďme udělat první krok.