ASHTANGA VINYASA JÓGA
HORMONÁLNÍ JÓGA PRO ŽENY
FLOW JÓGA

HATHAJÓGA

 


Renáta

ASHTANGA VINYASA JÓGA

Dynamický směr jógy. Vhodná pro pokročilé s delší praxí hathajógy. Lekce trvá 60min.

 

HORMONÁLNÍ JÓGA PRO ŽENY

 Přispívá k harmonizaci hormonálního systému ženy. Vhodná pro všechny ženy i jógou nepolíbené. Pouze individuální jógová praxe.

FLOW JÓGA

 Neboli plynutí, týká se protažení celé linie vašeho těla. Vhodná pro všechny i úplné začátečníky. Lekce 60min.

HATHAJÓGA

Hathajóga je cvičení s terapeutickými účinky. Jedná se o vědomé řízení dechu a zaujímání a držení jednotlivých pozic. Vhodná pro širokou veřejnost a začátečníky. Lekce trvá 60min.

 

HARMONIE PRO ŽENSKÉ TĚLO


Zuzana Hudecová

Mé jméno je Zuzana. Cvičím už víc jak 20 let. Začala jsem klasikou - posilka, aerobik, speening, thajbox. A potom se to stalo.... se záměrem zrelaxovat své tělo po dvou hodinách aerobního cvičení, jsem neplánovaně a jako by náhodou vešla do místnosti, kde se cvičila jóga a tá mi dala pěkně zabrat. Poprvé jsem při provádení asán cítila rovnoměrnou zátež všech svalů mého těla. Tělo se mi začlo zpevňovat z vnitřku ven. Mysl přestala být roztěkaná. Zavazování kaniček jsem po pár hodinách jógy zvládla s nataženýma nohama. Má pružnosť a ohebnosť rostla. Fascinovaná novou láskou, jsem pronikala hlouběji a hlouběji do jejího tajemství. A pronikám dodnes. Cesta do svého vlastního prostoru - těla je nekonečná. Pojdtě s námi objevovat, rozšiřovat své možnosti. Zprůchodnit dráhy, posílit kosti, dát sílu svalům, pružnost šlachám, zklidnit mysl. Jednoduše..přidejte se k nám, na ranní hodiny jógy ve studiu Topaz.